Mamy nowego księdza z naszej wspólnoty! | Kuźnia Serca – duszpasterstwo dzieci i młodych w parafii św. Józefa w Pruszkowie

Mamy nowego księdza z naszej wspólnoty!

swiecenia-3 2017W zeszłą sobotę (27 maja 2017) mieliśmy okazję do wielkiego święta. Jeden z nas, Piotr Ambroziak, przyjął święcenia w stopniu prezbiteriatu w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Bóg powołuje naszych braci do specjalnych zadań w Kościele!

Ksiądz Piotr Ambroziak - od lat zaangażowany w służbie liturgicznej. Ministrantem został zaraz po I Komunii św., kilka lat później lektorem. Pomagał jako wolontariusz w Światowych Dniach Młodzieży 2017, podczas wizyty młodych z Gwatemali. Na pierwszą parafię został skierowany do par. Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim, w dekanacie grodziskim.

Mszę Świętą Prymicyjną w naszej parafii ks. Piotr odprawi 11 czerwca 2017 o godz. 13:00.

I pamiętajcie modlitwa mu nie zaszkodzi :) więc bardzo zachęcamy do modlitwy!

 swiecenia-2 2017 swiecenia-1 2017